Sposób płatności

Najbezpieczniejszą, najszybszą i najlepszą formą płatności jest gotówka przy odbiorze i taką formę płatności preferujemy w naszym sklepie zakupyzpolski.nl.
Po przyjęciu zamówienia od razu przekazujemy je do realizacji. Nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.

Brak zaliczek

Bezpieczeństwo transakcji jest dla nas najwyższym priorytetem dlatego zrezygnowaliśmy z pobierania zaliczek. Gwarantujemy, że nie zapłacisz ani centa dopóki zamówienie nie zostanie przez Ciebie odebrane i sprawdzone.

Gwarancja najniższej ceny

Zasada zobowiązania "Gwarancja Najniższej Ceny" jest prosta: Jeśli znajdą Państwo sklep, w którym można zakupić taki sam produkt za niższą cenę, my sprzedamy go o 1 euro taniej.

Regulamin promocji "Gwarancja najniższej ceny:"

1. Regulamin określa zobowiązania sklepu internetowego Zakupyzpolski.nl "Gwarancja najniższej ceny".
2. Zobowiązanie sklepu Zakupyzpolski.nl pod nazwą "Gwarancja najniższej ceny" dotyczy sprzedaży po cenie mniejszej o 1 euro od niższej ceny w innym sklepie internetowym na rzecz klienta, który:
a) dokona zakupu w sklepie internetowym Zakupyzpolski.nl
b) w dniu zakupu znajdzie identyczny produkt w innym sklepie (internetowym, prowadzącym działalność zbliżoną do działalności sklepu zakupyzpolski.pl)
3. Zobowiązanie sklepu Zakupyzpolski.nl "Gwarancja najniższej ceny" nie dotyczy:
- producentów towarów i hurtowników
- wyprzedaży, końcówej serii, promocji
- likwidacji sklepu
4. Zobowiązanie dotyczy ceny całkowitej z uwzględnieniem kosztów dostawy oraz pozostałych kosztów manipulacyjnych w obu sklepach.
5. Treść Regulaminu podaje się do wiadomości Klientów i Pracowników sklepu internetowego Zakupyzpolski.nl
6. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01.12.2014

Faktura VAT 0%

Nasz sklep na życzenie klienta wystawia faktury VAT w języku polskim, angielskim lub dwujęzyczne (polsko-angielskie). Dodatkowo dla firm zarejestrowanych w Unii Europejskiej posiadających aktywny europejski NIP wystawiamy faktury 0%.

Zasady wystawiania faktury:
- kontrahent z kraju Unii Europejskiej musi posiadać aktywny numeru VAT Unii Europejskiej
- każdorazowo klient, który otrzymuje fakturę unijną musi podpisać „Oświadczenie nabywcy towaru w ramach dostawy wewnątrzwspólnotowej”, na którym znajdują się informacje o środku transportu, dacie wywozu towaru, miejscu dostawy a także oświadczenie o odebraniu towaru.